Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás - volby 2006

10. 8. 2010

 

Představujeme sdružení nezávislých kandidátů N - JZD

 

Kdo jsme?

 

Vážení občané,
dovolujeme si Vás oslovit jménem sdružení nezávislých kandidátů  Nezávislí – Jítravští Za Demokracii a představit Vám společné záměry a plány, kterých chceme v příštím volebním období s Vaší pomocí dosáhnout. Někteří z nás jsou členy občanského sdružení VrápeneC, které v naší obci působí již druhým rokem. VrápeneC pořádá mnoho akcí pro Vás, občany a také se velmi úspěšně účastní projektů Evropské Unie. Právě těchto zkušeností bychom rádi využili při získávání dotací z fondů EU.

 

Co nabízíme?

 

Chceme pokračovat v úsilí o vyvážený rozvoj naší obce. Budeme dbát na to, aby při rozvoji bytové výstavby byla zajištěna nejen dostačující infrastruktura, ale i nekomerční vybavenost obce ( Základní a Mateřská škola, sport, volný čas atd). Chceme, aby naše obec dokázala plně využít svou krásnou polohu v přírodě a stala se dobrou adresou pro kvalitní život občanů ve všech částech sloučené obce Rynoltice.

 

Kdo bude na kandidátce?

 

Jsme lidé různých profesí, vzdělání, ženy i muži, všichni žijeme v Jítravě. Při sestavování kandidátky jsme se nemuseli řídit stranickou příslušností, ale jen odbornými předpoklady a životními zkušenostmi. Většina našich kandidátů pracuje na vedoucích postech v několika oborech, živě se o obec a dění v ní zajímá, jsou samostatní, energičtí a mají znalosti dobře využitelné v práci pro obec. Nechybí jim ani odvaha vzdorovat většině a hájit práva menšiny.

 

Kde s o nás dozvíte víc?

 

Naši prezentaci můžete mimo tyto stránky shlédnout také na vyvěšených plakátech, letácích, které Vám distribuujeme a také si o nás můžete přečíst v obecních novinách (Pro Vás).

 

Děkujeme spoluobčanům, kteří nám svými podpisy na petiční listině umožnili účast v nadcházejících volbách do zastupitelstva obce Rynoltice!

 

 

 

CHCEME TVOŘIVĚ PRACOVAT A SLOUŽIT OBČANŮM NAŠÍ OBCE PŘI PLNĚNÍ VĚCÍ VEŘEJNÉHO ZÁJMU PRO SPOKOJENÉ ŽITÍ NÁS VŠECH.
PROSÍME VÁS O PODPORU VOLEBNÍMI HLASY, ABYCHOM MOHLI CÍLE USKUTEČNIT.